Hakkımızda

Firmamız Hakkında Merak Ettiklerinize Bu Alandan Ulaşabilirmisiniz


Ebrar Rent A Car ile Kahramanmaraş'ta araç kilaramak siz değerli müştelerilerimiz için bir ayrıcalıktır. Son model arabalarımız ile sizlere sunulabilecek en doğru hizmeti sunuyor ve memnuniyetiniz için her daim yanınızda oluyoruz.
Kiralama öncesinde ve sonrasında ki süreçlerimizde net bir şekilde isteklerinizi karşılayacak çözümler üretiyoruz.

Filomuzda yer alan tüm araçlarımızın bakımları zamanında aksatılmasdan yapılarak can ve mal güvenliğinizi bizim için herşeyden önce geliyor ve bu konuya çok önem veriyoruz. Kiralama hizmeti alacağınız tarihte bizlere ulaşarak sizler için en uyğun aracı sizlere temin ediyoruz.
Kahramanmaraş'ta Araç Kiralamada Ebrar Rent A Car olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Hizmet Anlayışımız

EBRAR OTO KİLAMA VE RENT A CAR olarak müşteri̇leri̇mze kali̇teyi̇, memnuni̇yeti̇ ve sinirsiz hi̇zeti̇ bi̇r i̇lke edi̇ni̇p, kahramanmaraş' ta oto ki̇ralamada öncü fi̇rma olmak i̇sti̇yoruz ve bu yolda kararli adimlar atmaktayiz.

Misyonumuz

EBRAR RENT A CAR kiralama ve transfer hizmetlerinde müşterilerimizin i̇hti̇yaçlarini karşilamak ve müşteri̇ memnuniyetini artirmak amaciyla, deneyimli ve dinamik ekibimizle en uygun hizmet ve çözüm desteği̇ni̇ sağlamak. kariyer firsatlarina açik, keyifle çalişilan ve çalişmak için tercih edilen bir firma olmak. çözüm ortaklariyla birlikte büyümek ve onlara değer katmak. i̇nsana olan saygimiz, doğru ve açik i̇leti̇şi̇m yaklaşimimizla güven duyulan bir firma olmak.

Vizyonumuz

Sektördeki hizmetlerimizi mükemmellik seviyesine ulaştirip, her konuda kalite kurallari çerçevesinde hareket edip ve dünyadaki önder araç kiralama firmalarindaki gelişmeleri, yenilikleri yakindan takip ederek eş zamanli gelişmeler gösterip, ebrar rent a car olarak firmamiz güvenilirliğini en üst düzeyde inşa ederek sadik müşteri portföyü oluşturmak. başta kahramanmaraş olmak üzere tüm türkiye' nin öncü oto kiralama firmalari arasinda yer almak.